Księgowość - Nowy Sącz

MZ Solution to doświadczona i profesjonalna firma specjalizująca się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych. Obsługujemy większe, jak i mniejsze podmioty z Nowego Sącza, które przekazując nam swoją księgowość, mogą koncentrować się na swobodnym rozwoju działalności. Co więcej, oprócz oszczędności czasu, decydując się na współpracę z naszą firmą i doświadczonym księgowym, zyskują Państwo pewność dobrze wykonanej pracy, ale też redukują koszty. Klientom gwarantujemy działalność zgodną z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami oraz normami obowiązującymi w rachunkowości. Jesteśmy otwarci na indywidualną współpracę opartą na obustronnej komunikacji oraz zaufaniu.


Księgowość MZ Solution - oferta

Usługi księgowe kierujemy m.in. do wszystkich firm z miejscowości Nowy Sącz oraz okolic. Zapewniamy fachową obsługę księgowej, np. ewidencjonowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji środków trwałych wartości niematerialnych i prawnych, sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz kontrolę przekazywanych dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym. W ramach obsługi kadrowej nasi klienci mogą liczyć na rzetelne przygotowanie umów o pracę i wszelkiej innej dokumentacji związanej z zatrudnieniem. Podejmujemy się też wykonywania miesięcznych list wynagrodzeń osób zatrudnionych na umowę o pracę, naliczania zasiłków w razie choroby i macierzyństwa oraz zgłoszenia i wyrejestrowania pracowników z ZUS. Z przyjemnością doradzimy też Państwu w sprawach podatkowych, takich jak m.in. pomoc w wyborze opodatkowania działalności gospodarczej oraz interpretacji i wyjaśnienia w zakresie obowiązujących już przepisów.


Księgowość Nowy Sącz

Jesteśmy na bieżąco z nowymi przepisami usług księgowych

Przepisy nie są stałe i często potrafią się zmieniać. Śledzenie wszystkich aktualizacji jest niezbędne dla prawidłowego rozliczania firmy, ale jednocześnie bardzo wymagające, jeśli obowiązek ten trzeba łączyć z innymi. To jeszcze jeden argument przemawiający za tym, aby wybrać usługi księgowe MZ Solution Marcin Ziębowicz w mieście Nowy Sącz. Nieustannie i bardzo wnikliwie przyglądamy się nowelizacjom, żeby działać na korzyść klientów. Mowa tu o kontekście zarówno finansowym, jak i prawnym. Pomagamy w skutecznej optymalizacji wydatków, doradzając w najbardziej skomplikowanych sprawach. Poza tym nasz każdy księgowy, działający na rzecz podmiotów z miejscowości Nowy Sącz nieustannie podnosi swoje kompetencje oraz umiejętności. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę.


Współpracujemy z firmami o różnym profilu

Aby oferować wysokiej jakości księgowość, trzeba spełnić wiele warunków. W MZ Solution Marcin Ziębowicz potrafimy to zrobić, dlatego zaufały nam już dziesiątki firm z miasta Nowy Sącz i okolic. Współpracujemy z podmiotami z rozmaitych branż, stawiając na przejrzyste zasady. Zawsze dokładnie przedstawimy zakres usług, wyczerpująco odpowiadając na wszystkie pytania. Chętnie rozwiejemy również wszelkie wątpliwości, także dotyczące kosztów poszczególnych prac. Poza tym podchodzimy do Państwa potrzeb z maksymalną elastycznością. Jesteśmy w stanie stworzyć ramy indywidualnej oraz spersonalizowanej współpracy, która w pełni pokryje się z oczekiwaniami. W miejscowości Nowy Sącz najlepsza księgowa czeka na Państwa w firmie MZ Solution Marcin Ziębowicz.


Profesjonalna księgowość w Nowym Sączu

Nowy Sącz jest miastem stale rozwijającym się, którego lokalna gospodarka, co prawda w głównej mierze opiera się na prywatnych firmach i małych przedsiębiorstwach, ale również coraz częściej przyciąga dużych inwestorów tworzących nowe miejsca pracy. Niezależnie od tego, czy są Państwo przedstawicielami pierwszej, czy drugiej grupy pracodawców, to profesjonalna księgowa, czy też księgowy mogą okazać się na wagę złota w obsłudze kadrowo-płacowej Państwa firmy. W MZ Solution znajdą Państwo usługi księgowe świadczone na terenie Nowego Sącza i najbliższych okolic przez stale rozwijających się profesjonalistów, którzy z dnia na dzień podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu bezkonkurencyjną jakość, ale przede wszystkim spokój o dobro Państwa przedsiębiorstwa. Cenimy sobie współpracę długofalową, ponieważ doskonale wiemy, że zaufany księgowy, współpracujący z firmą od lat, to nie tylko porządek w dokumentach, ale też szybkość i sprawność obsługi.


Usługi księgowe i nie tylko

MZ Solution oferuje Państwu nie tylko usługi księgowe w Nowym Sączu, ale także kompleksowe usługi kadrowo-płacowe. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby księgowa lub księgowy z naszego doświadczonego zespołu dawali Państwu przede wszystkim wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz interpretacji przepisów stale zmieniającego się prawa, np. podatkowego. Zaufało nam już wiele mniejszych i większych przedsiębiorstw z Nowego Sącza - nasi klienci podkreślają, że ten kredyt zaufania był strzałem w dziesiątkę, ponieważ zyskali dzięki nam nie tylko porządek w księgowości, ale także pewność, że ich interesy są prowadzone przejrzyście i zgodnie z literą prawa.

Jak najbardziej jest to możliwe. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Sączu, jednak większość czynności odbywa się zdalnie. Praktykujemy również rozwiązanie kuriera do drzwi, który pojawi się u Klienta we wcześniej wyznaczonym terminie.
Z profesjonalnych usług księgowych oferowanych przez naszą firmę w Nowym Sączu możecie Państwo korzystać od samego początku działalności firmy.
Nasza księgowość jest do Państwa dyspozycji także w chwili, kiedy firma jest na etapie planowania i niezbędne jest wybranie optymalnego sposobu rozliczania.
W każdym wypadku staramy się dopasowywać usługi księgowe do oczekiwań i wymagań naszych Klientów z Nowego Sącza i nie tylko. Część z usług jest wyceniana indywidualnie na podstawie wybranego modelu współpracy i jej zakresu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi księgowi i księgowe zawsze odpowiedzą na wszystkie pytania oraz wyjaśnią wszelkie niejasności.
Tak, jeśli do urzędu skarbowego oraz ZUS zostały uprzednio złożone/dostarczone pełnomocnictwa.
Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Państwa miał swojego własnego opiekuna od spraw usług księgowych.
Oczywiście. Nasza firma oferuje usługi księgowości. Nasz dział obsługuje zarówno Księgę Przychodów i Rozchodów, jak i Księgi Handlowe.